20.11.2019

Reportáž z PP juniorek 9.11.2019 - juniorky B

V sobotu 9.11.2019 se konal další turnaj PP juniorek. Tentokrát jsme byli pořadatelé, takže se hrálo na ZŠ Glowackého. Holky byly natěšené z minulého turnaje, kdy postoupili ze 3.ligy a byly odhodlané se minimálně udržet ve 2.lize. V hlavách jsme samozřejmě všichni měli, že bychom nechtěli, aby zůstalo "jen" u udržení se ve 2.lize, ale pošilhávali jsme i po případném postupu. Bohužel, hned první zápas se nepovedl. Hrálo se proti Ládví, které nás přehrálo a zaslouženě vyhrálo 2:0 na sety. Další zápas nás svedl proti týmu Slavia "A". Věděli jsme, že to bude boj o každý míč, což se potvrdilo. Vyhráli jsme po boji 2:1 na sety a udrželi si tak solidní šanci na udržení se ve 2.lize. V posledním zápase jsme se střetli s týmem Meteoru. Prvním set jsme zaslouženě po skvělém výkonu vyhráli. Všichni jsme doufali, že holky si nadšení z prvního setu přenesou i do setu druhého a zápas dovedou k vítězství. To se bohužel nestalo, druhý set jsme prohráli a rozhodovat musel opět tie-break. Ten jsme pbohužel prohrály 9:15 a zápas tedy nakonec skončil naší prohrou. Museli jsme tedy doufat, že v posledním zápase turnaje neprohraje Ládví se Slavií. To se nestalo, Ládví vyhrálo a my jsme se mohli radovat z udržení se ve 2.lize. Příště ale budeme chtít postoupit do 1.ligy!