Ing. Jan Pleticha

Chvalkovická 689/25
DIČ: CZ 69780790

Mobil:
+420 732 426 182 (Jan Pleticha)
+420 728 872 701 (Markéta Pletichová)

Bankovní spojení

Komerční banka, pobočka Praha 8
Číslo účtu: 27-4604250287
Kód banky: 0100

Při platbách členských příspěvků vždy uvádějte jako VS rodné číslo dítěte a do poznámky uveďte příjmení dítěte.

Cíle klubu

Věnujeme se dětem již v předškolním věku a hlavní snahou a cílem našeho klubu je péče o děti se zaměřením na aktivní využití volného času v místě jejich bydliště.

Smyslem "mini přípravek" je pak umožnit všem dětem, jak sportovním talentům, tak i méně zdatným zapálencům, osvojit si základní pohybové dovednosti a poznat sportovní atmosféru. Důraz je zároveň kladen na individuální přístup v malých tréninkových skupinách, kde je možno citlivě reagovat na individuální potřeby každého jedince. Věnujeme se základům všech sportovních disciplín tak, aby byl zajištěn všestranný tělesný rozvoj dětí. Po absolvování mini přípravek je zajištěna návaznost na závodní oddíly volejbalu i tenisu, aby mohly děti pokračovat v jimi zvoleném sportovním odvětví.

V závodních oddílech si již klademe vyšší cíle. Chceme vychovávat mládežnickou základnu na takové úrovni, aby naši odchovanci byli platnými hráči ligových družstev i reprezentačních týmů. Chceme, aby naši závodní hráči měli zajištěnu profesionální péči kvalitními trenéry počínaje a rehabilitační a lékařskou péčí konče.

To, co je společným cílem nás všech, kteří se věnujeme mladým sportovcům, je rozvíjet všeobecný smysl pro zodpovědnost, cílevědomost, spravedlnost a krásný vztah ke sportu, který se mnohým může stát celoživotní láskou a možná i náplní.

Dalším důležitým projektem našeho klubu je volejbal pro hendikepované sportovce (amputáře ) - jehož iniciátorkou je naše trenérka Kristýna Kůtová. V současné době jsme jediným týmem volejbalu sedících v České republice. Cílem tohoto projektu je obnovit v ČR tento paralympijský sport a vybudovat solidní základy pro jeho zapojení do sporovních disciplín hendikepovaných sportovců tak, abychom se mohli důstojně zapojit do mezinárodních turnajů "volejbalu sedících" a postupně tak moci pomýšlet i na vyšší mety v tomto dynamickém sportu.

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological