Přípravka chlapci

Přípravka chlapci (Přípravka chlapci)

Informace:

Tým celorepublikové soutěže barevného minivolejbalu. Tým je určen pro začínající chlapce narozené 1.7.2008 a mladší pod vedením trenérky Lucky Špurkové a Valerie Špitové.


První letošní trénink proběhne ve čtvrtek 3.9. dle platného rozvrhu.

Platba: 3.000,- Kč za pololetí na účet 27-460 425 0287/0100
Variabilní symbol = RČ hráčky
KS = 0308
Do poznámky uveďte příjmení hráčky.
V roce 2020-2021 platí sourozenecká sleva 10% ze součtu příspěvků sourozenců.
Připomínáme možnost uplatnění kompenzace za neodtrénované jednotky v období únor-duben 2020 dle tabulky: https://www.skkometapraha.cz/hlavni-strana/dulezite-info/



Akce:

22.1.2020 | Krajské kolo žlutého a červeného minivolejbalu

Kdy: neděle 26. ledna 2020
Kde: tělocvičny ZŠ Na Šutce
Sraz: v prostoru šaten tělocvičny základní školy Na Šutce 8:15 - 8:30
Konec: přibližně v 14:15 budou dohrány všechny zápasy + vyhlášení 15:00
S sebou: sportovní oblečení (barevné Kometí triko či dres) a obuv, svačina, pití, rodiče, sourozenci, babičky a dědové ...více informací


22.1.2020 | Novoroční Kometa 2020 výsledky

VÝSLEDKOVÁ LISTINA TURNAJE BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU
NOVOROČNÍ KOMETA 2020
Žlutý minivolejbal                Oranžový minivolejbal            Červený minivolejbal
1. Rychlí šneci        &nbs ...více informací


13.1.2020 | Novoroční Kometa 2020

Kdy: sobota 18. ledna 2020
Kde: tělocvičny ZŠ Na Šutce
Sraz: v prostoru šaten tělocvičny základní školy Na Šutce 8:15 - 8:30
Konec: přibližně v 15:00 budou dohrány všechny zápasy + vyhlášení 15:30
S sebou: sportovní oblečení (barevné Kometí triko či dres) a obuv, svačina, pití, rodiče, sourozenci, babičky a dědové na fandění dle libosti
Trenérsk ...více informací


Zobrazit všechny akce



Rozvrh tréninků:

Den Čas Místo Informace
Pondělí 15:30 - 17:00 ZŠ Glowackého
Čtvrtek 17:00 - 18:30 ZŠ Glowackého


Trenéři:

Lucie Špůrková
Hlavní trenér
Valerie Špitová
Hlavní trenér


Soupiska týmu:

Adam Vajsejtl
nerozlišený
Martin Šotola
nerozlišený
Daniel Šandera
nerozlišený
David Pidrman
nerozlišený
Jakub Ledinský
nerozlišený
Adam Kubík
nerozlišený
Michal Jindra
nerozlišený
Jan Jakoubek
nerozlišený
Martin Černý
nerozlišený
Max Běhůnek
nerozlišený


Dokumenty:

Nábor chlapců
1.9.2014 | 3904 kB
Stáhnout
Nábor chlapců
1.9.2014 | 3904 kB
Stáhnout
Rozpis chlapeckých soutěží 2014/2015
20.6.2014 | 100 kB
Stáhnout


Poslední přidané fotogalerie

1.9.2014
20.6.2011
12.11.2006
Zobrazit všechny fotogalerie

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological