Přípravka kluci

Přípravka kluci (Zabijáci)

Informace:

Tým, který v sezóně 2019/2020 startuje v celorepublikové soutěži minivolejbalu. Tým je určen pro začínající chapce narozené 1.1.2008 a mladší pod vedením trenérky Evy Němcové.


Tréninky viz. rozvrh níže
První letošní trénink bude v úterý 3. září od 16,30 hod.

Platba: 2.900,- Kč na pololetí na účet číslo 27-460 425 0287/0100
Variabilní symbol = RČ dítěte
KS = 0308
Do poznámky uveďte příjmení dítěte.
V roce 2019-2020 platí sourozenecká sleva 10% ze součtu příspěvků sourozenců.



Akce:

22.1.2020 | Krajské kolo žlutého a červeného minivolejbalu

Kdy: neděle 26. ledna 2020
Kde: tělocvičny ZŠ Na Šutce
Sraz: v prostoru šaten tělocvičny základní školy Na Šutce 8:15 - 8:30
Konec: přibližně v 14:15 budou dohrány všechny zápasy + vyhlášení 15:00
S sebou: sportovní oblečení (barevné Kometí triko či dres) a obuv, svačina, pití, rodiče, sourozenci, babičky a dědové ...více informací


22.1.2020 | Novoroční Kometa 2020 výsledky

VÝSLEDKOVÁ LISTINA TURNAJE BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU
NOVOROČNÍ KOMETA 2020
Žlutý minivolejbal                Oranžový minivolejbal            Červený minivolejbal
1. Rychlí šneci        &nbs ...více informací


13.1.2020 | Novoroční Kometa 2020

Kdy: sobota 18. ledna 2020
Kde: tělocvičny ZŠ Na Šutce
Sraz: v prostoru šaten tělocvičny základní školy Na Šutce 8:15 - 8:30
Konec: přibližně v 15:00 budou dohrány všechny zápasy + vyhlášení 15:30
S sebou: sportovní oblečení (barevné Kometí triko či dres) a obuv, svačina, pití, rodiče, sourozenci, babičky a dědové na fandění dle libosti
Trenérsk ...více informací


Zobrazit všechny akce



Rozvrh tréninků:

Den Čas Místo Informace
Úterý 16:30 - 18:00 ZŠ Na Šutce Malá TV
Čtvrtek 16:30 - 18:00 ZŠ Glowackého


Trenéři:

Eva Němcová, Mgr.
Hlavní trenér


Soupiska týmu:

Yannis Elias Madaoui
nerozlišený
Pavel Klimeš
nerozlišený
Maxim Fidler
nerozlišený
Marek Bednář
nerozlišený
Štěpán Baloun
nerozlišený
Josef Vajsejtl
nerozlišený
Jáchym Majvald
nerozlišený
Viktor Škopek
nerozlišený
Michal Šandera
nerozlišený
Tomáš Rasocha
nerozlišený
Eliáš Hoznedr
nerozlišený
Matěj Dryák
nerozlišený
Ondřej Cejnar
nerozlišený
Josef Mikyska
nerozlišený
Michal Odvárko
nerozlišený
Tomáš Pick
nerozlišený
Oskar Sadovský
nerozlišený
Jiří Soukup
nerozlišený
Max Běhůnek
nerozlišený
Martin Černý
nerozlišený


Dokumenty:

Nábor chlapců
1.9.2014 | 3904 kB
Stáhnout
Nábor chlapců
1.9.2014 | 3904 kB
Stáhnout
Rozpis chlapeckých soutěží 2014/2015
20.6.2014 | 100 kB
Stáhnout


Poslední přidané fotogalerie

1.9.2014
20.6.2011
12.11.2006
Zobrazit všechny fotogalerie

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological