28.1.2020

Krajské kolo žlutého a červeného minivolejbalu - výsledky

Žlutý minivolejbal                                  Červený minivolejbal
1. Vršovice B                                          1. Lvi B
2. Orion A                                               2. Orion A
3. Joky A                                                 3. Orion B
4. Dansport C                                        4. Kometa C
5. Lvi C                                                     5. Kometa D
6. Kometa C                                           6. Joky A
7. Meteor A                                             7. Lvi C
8. Kometa B                                           8.  Meteor B
9. Střešovice A                                      9. Lvi A
10. Dansport D                                      10. Orion C
11. Dansport B                                       11. Dansport A
12. Lvi A                                                   12. Radotín A
13. Olymp A                                            13. Kometa B
14. Orion B                                              14. Orion E
15. Orion D                                              15. Lvi D
16. Kometa A                                          16. Vršovice A
17. Dansport A                                        17. Orion B
18. Orion C                                               18. Radotín B
19. Kometa D                                          19. Střešovice A
20. Meteor B                                          20. Meteor C
21. Vršovice A                                         21. Olymp A
22. Kometa E                                          22. Vršovice B
23. Orion E                                              23. Radotín C
24. Lvi B                                                   24. Vršovice C
                                                                    25. Dansport C
                                                                   26. Meteor A
                                                                   27. Dansport B
                                                                   28. Střešovice B
                                                                   29. Joky B

Týmy: ZŠ Hovorčovická (Hovorčo), ZŠ Na Šuce (Pampelišky a Mrkvičky), Přípravka dívky A (Berušky)

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological