Podpoř nás

Podpořte náš klub při svých každodenních činnostech a nákupech na internetu.

 


Jaké jsou možnosti?Náš volejbalový klub se zapojil do společného projektu „Podpoř svůj klub“, který vznikl za podpory ČVS a generálního partnera českého volejbalu UNIQA pojišťovny. A rádi bychom zapojili i Vás, rodiče, hráče a fanoušky našeho klubu.  Sjednáním pojištění pošlete 10 % ze zaplaceného pojistného na účet klubu. Prostředky budou sloužit na péči a rozvoj  o vašich dětí a k rozvoji ještě lepšího zázemí.

Jak na to? 

Každý z nás se jednou dostane do situace, kdy potřebuje dobré pojištění, např. auta, majetku nebo cestovní pojištění. A za tímto účelem Český volejbal a UNIQA pojišťovna spojily síly a vytvořily webovou stránku www.podporsvujklub.com. Tyto stránky slouží k on-line sjednání pojištění, které se Vám  může hodit,  a také k přímé podpoře našeho volejbalového klubu. Při uzavření pojištění jde 10 % ze zaplaceného pojistného rovnou na účet našeho klubu. Garantujeme, že tento Váš finanční příspěvek využijeme na podporu našich svěřenců: od těch nejmenších až po ty nejstarší děti a mládež.
Velmi nás potěší, půjdete-li do toho s námi. Pomůžete tím nadále vytvářet špičkové zázemí pro Vaše děti. Tak nečekejte na karambol, a navštivte stránku www.podporsvujklub.com. Pojistěte se včas a pošlete tím prémii na užitečný účel.

Do projektu "Dobromat" je zapojeno více než 1 000 internetových obchodů a portálů a skrze portál www.dobromat.cz si můžete objednat či zakoupit prakticky cokoliv. V úvodu tohoto webu stačí rozkliknout kde chcete nakupovat a koho chcete podpořit a tím několik procent z Vašeho nákupu věnujete na dobrou věc, přitom nepřeplatíte ani korunu. Proto neváhejte a na Váš další nákup  jděte přes DOBROMAT.

Podporu pro náš klub samozřejmě vítáme i v případě individuálního sponzora. V tomto případě nás prosím kontaktujte na e-mailu: info@skkometapraha.cz nebo na telefonním čísle +420 732 426 182
Uvítáme všechny formy podpory, ať už jednorázovou nebo dlouhodobou.
1 Finanční podpora klubu
2 Finanční podpora družstva
3 Materiální podpora klubu nebo určitého družstva
4 Podpora ve formě pomoci při organizování, přeprava a jiné doplňkové služeby
5 Jiná forma podpory
Všem podporovatelům děkujeme a samozřejmě, v případě zájmu, se budeme ze všech sil sponzora zviditelňovat.
Děkujeme 
SK Kometa Praha

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological