30.9.2021

Pražský přebor mladších žákyň 2.10.

Termín: sobota 2. října od 9.00 hod.
Místo: ZŠ Na Šutce a ZŠ Mikulova (Mikulova 1594, Opatov)
Sraz:
Kometa A - v 8:15 v hale Šutka
Kometa B - v 8:15 v hale Mikulova

Konec: Kometa A cca 15h, Kometa B cca 13h
S sebou: sportovní oblečení, rozcvičovací triko, dres, nákolenky, boty do haly, svačinu, pití, bojovou náladu a rodiče na fandění, roušku
Nominace:
Kometa A: Klímová, Vlasáková, Svobodová, Kurillová, Naskosová, Herbstová, Georgieva, Kubíková
Kometa B: Rabíková, Pomrová, Bořkovcová, Kotrčová, Pessrová, Houfová, Heřmanská, Horejšová

Trenérský doprovod: Milan Vacek a Kristýna Kůtová

Milan :-)


Součástí Rozpisu je také informace ohledně COVIDových opatření.
·         Všichni (diváci + družstva co zrovna nehrají) v hale/tělocvičně musí mít dýchací cesty zakryty. Výjimku mají jen aktéři aktuálně hraného utkání (rozcvičení + hra).
·         Za každé družstvo potvrdí odpovědný zástupce (stejně jako na VCP), že oddíl má od hráček platný doklad o COVIDové bezinfekčnosti.
·         Všichni diváci a rozhodčí musí při vstupu do tělocvičny/haly prokázat, že splňují alespoň jeden bod systému O-N-T (očkování, prodělané onemocnění covid-19 či testování). Každý divák musí před vstupem do tělocvičny/haly do připraveného formuláře vyplnit své jméno a kontakt (mail nebo email) a ve formuláři zaškrtnout, který bod ze systému O-N-T splňuje a přidat svůj podpis kterým ručí za to, že jsou údaje vyplněny pravdivě. Musí také na žádost pořadatele být schopen toto doložit. V případě, že osoba splnění podmínek podle tohoto bodu neprokáže, zakazuje se provozovateli Vládním usnesením č. 714 takovou osobu do uvedených prostor vpustit!!
·         Informujte prosím o tomto všechny rodiče s tím, že kdo nebude ochoten toto nařízení splnit a respektovat, ať na zápasy ani nechodí. Pořadatelé mají během turnaje spoustu jiných starostí a nemají čas ani chuť se dohadovat s neukázněnými rodiči o dodržování nařízení. Rozumíme, že toto nařízení se některým rodičům nemusí líbit, pak ale ať respektují, že nemají vstup na zápasy povolen. Pokud by s dodržováním této podmínky byly větší problémy, řešením je, zakázat na turnaje přístup všem rodičům. To by bylo pro ty, kteří jsou ochotni předepsaná pravidla respektovat (ať už si o těch pravidlech každý myslí cokoliv), jistě škoda.

Týmy: Mladší žákyně A (Mladší žákyně A)

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological