6.10.2021

Pražský přebor kadetek C a D

Termín: neděle 10. října od 9:00 hod. (první zápas 10:00)
Místo: ZŠ Mikulova, Praha 9 - Opatov
Sraz: v hale
Kometa C - 9:30
Kometa D - v 9:30
Konec: v odpoledních hodinách
Kometa C - cca 14:00
Kometa D - cca 14:00
S sebou: sportovní oblečení, rozcvičovací triko, dres, nákolenky, boty do haly, svačinu, pití, bojovou náladu a rodiče na fandění, roušku
Nominace:
Kometa C: Pittlová, Čadilová, Mojhová, Jandová, Mahdíková, Záškodná, Mikulášková, Běhůnková, Pomrová
Kometa D: Šmolíková, Hentschelová, Koubová, Herbstová, Běhůnková, Neckářová, Spurná, Hoznedrová, Voborníková, Čutková
Zápasy:
10:00 Kometa D x Počernice
12:00 Kometa D x Mikulova E
13:00 Kometa D x Kometa B

10:00 Kometa C x Španielka A
12:00 Kometa C x Mikulova B
13:00 Kometa C x Meteor B

Trenérský doprovod: Kristýna Kůtová a Terka Bendová

Týna :-)Součástí Rozpisu je také informace ohledně COVIDových opatření.
·         Všichni (diváci + družstva co zrovna nehrají) v hale/tělocvičně musí mít dýchací cesty zakryty. Výjimku mají jen aktéři aktuálně hraného utkání (rozcvičení + hra).
·         Za každé družstvo potvrdí odpovědný zástupce (stejně jako na VCP), že oddíl má od hráček platný doklad o COVIDové bezinfekčnosti.
·         Všichni diváci a rozhodčí musí při vstupu do tělocvičny/haly prokázat, že splňují alespoň jeden bod systému O-N-T (očkování, prodělané onemocnění covid-19 či testování). Každý divák musí před vstupem do tělocvičny/haly do připraveného formuláře vyplnit své jméno a kontakt (mail nebo email) a ve formuláři zaškrtnout, který bod ze systému O-N-T splňuje a přidat svůj podpis kterým ručí za to, že jsou údaje vyplněny pravdivě. Musí také na žádost pořadatele být schopen toto doložit. V případě, že osoba splnění podmínek podle tohoto bodu neprokáže, zakazuje se provozovateli Vládním usnesením č. 714 takovou osobu do uvedených prostor vpustit!!
·         Informujte prosím o tomto všechny rodiče s tím, že kdo nebude ochoten toto nařízení splnit a respektovat, ať na zápasy ani nechodí. Pořadatelé mají během turnaje spoustu jiných starostí a nemají čas ani chuť se dohadovat s neukázněnými rodiči o dodržování nařízení. Rozumíme, že toto nařízení se některým rodičům nemusí líbit, pak ale ať respektují, že nemají vstup na zápasy povolen. Pokud by s dodržováním této podmínky byly větší problémy, řešením je, zakázat na turnaje přístup všem rodičům. To by bylo pro ty, kteří jsou ochotni předepsaná pravidla respektovat (ať už si o těch pravidlech každý myslí cokoliv), jistě škoda.

Týmy: Starší žákyně A (Starší žákyně A)

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological