2.11.2021

Pražský přebor kadetek C a D

Termín: neděle 7. listopadu od 9:00 hod.
Místo:
Kometa C - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 118/2, Praha 6, tram Pohořelec, Hládkov
Kometa D - ZŠ Glowackého, Glowackého 555/6, Praha 8, bus Podhajská pole
Sraz: v hale
Kometa C - 9:30 v tělocvičně - nebo v 8:40 na tramvaji Kobylisy (odjezd v 8:45 tram č. 17)
Kometa D - v 8:20 v tělocvičně - vchod zadem okolo dopravního hřiště
Konec: v odpoledních hodinách
Kometa C - cca 15:00
Kometa D - cca 14:00
S sebou: sportovní oblečení, rozcvičovací triko, dres, nákolenky, boty do haly, svačinu, pití, bojovou náladu a rodiče na fandění, roušku
Nominace:
Kometa C: Pittlová, Čadilová, Mojhová, Jandová, Mahdíková, Záškodná, Mikulášková, Běhůnková, Pomrová
Kometa D: Šmolíková, Hentschelová, Koubová, Herbstová, Běhůnková, Neckářová, Spurná, Hoznedrová, Voborníková, Jalová
Zápasy:
10:00 Kometa C x Španielka A
11:00 Kometa C x Mikulova D
14:00 Kometa C x Dansport

9:00 Kometa D x Meteor B
11:00 Kometa D x Braník C
13:00 Kometa D x Orion B

Trenérský doprovod: Kristýna Kůtová a Lucka Špůrková

Týna :-)Součástí Rozpisu je také informace ohledně COVIDových opatření.
·         Všichni (diváci + družstva co zrovna nehrají) v hale/tělocvičně musí mít dýchací cesty zakryty. Výjimku mají jen aktéři aktuálně hraného utkání (rozcvičení + hra).
·         Za každé družstvo potvrdí odpovědný zástupce (stejně jako na VCP), že oddíl má od hráček platný doklad o COVIDové bezinfekčnosti.
·         Všichni diváci a rozhodčí musí při vstupu do tělocvičny/haly prokázat, že splňují alespoň jeden bod systému O-N-T (očkování, prodělané onemocnění covid-19 či testování). Každý divák musí před vstupem do tělocvičny/haly do připraveného formuláře vyplnit své jméno a kontakt (mail nebo email) a ve formuláři zaškrtnout, který bod ze systému O-N-T splňuje a přidat svůj podpis kterým ručí za to, že jsou údaje vyplněny pravdivě. Musí také na žádost pořadatele být schopen toto doložit. V případě, že osoba splnění podmínek podle tohoto bodu neprokáže, zakazuje se provozovateli Vládním usnesením č. 714 takovou osobu do uvedených prostor vpustit!!
·         Informujte prosím o tomto všechny rodiče s tím, že kdo nebude ochoten toto nařízení splnit a respektovat, ať na zápasy ani nechodí. Pořadatelé mají během turnaje spoustu jiných starostí a nemají čas ani chuť se dohadovat s neukázněnými rodiči o dodržování nařízení. Rozumíme, že toto nařízení se některým rodičům nemusí líbit, pak ale ať respektují, že nemají vstup na zápasy povolen. Pokud by s dodržováním této podmínky byly větší problémy, řešením je, zakázat na turnaje přístup všem rodičům. To by bylo pro ty, kteří jsou ochotni předepsaná pravidla respektovat (ať už si o těch pravidlech každý myslí cokoliv), jistě škoda.

O - T - N pro hráčky
●     a) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem od certifikované laboratoře, nebo ●     b) absolvoval nejdéle před 24 hodinami RAT test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem od certifikované laboratoře, nebo ●     c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování  vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1 , za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu; prokazuje se jak ve formě tištěné, tak digitální v aplikaci Tečka.  ●      d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní. ●      přičemž se musí jednat o osobu bez klinických příznaků onemocnění COVID-19. Výše uvedené se nevztahuje na děti do 12 let.

Týmy: Starší žákyně A (Starší žákyně A)

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological