11.2.2012

SK Kometa vs. TJ Sokolo Frýdek-Místek

V sobotu 2. a v neděli 3. února jsme se utkali s týmem z Moravy a to s Frýdkem-Místkem. Soupeř nám přišel jako vyrovnaný, možná o trošku slabší a tak jsme ho trochu podcenili. První set jsme nezačaly zrovna skvostně. Trochu nám bodově utekli, ale my jsme vytrvali a dotáhli se na ně. Nakonec byl první set náš a dostali jsme se do vedení. Bohužel další dva sety se Frýdku vydařili a prohrávali jsme 1:2 na sety. Ale nic jsme nevzdali a poslali jsme  je do prodloužení. Bohužel nám došly síly, a tak první den vyhrál soupeř.                                                                                                                                                           To nás v neděli „nakoplo“ a hráli jsme líp.  Ze začátku jsme si sice zase nechali soupeře utéct, ale rozehráli jsme se a zápas jsme dotáhli do prodloužení. Tentokrát jsme je v prodloužení jasně přehráli a soupeř si domů odvezl jen jednu výhru. My jsme sice také vyhráli jen jeden zápas, ale v tabulce nám to velice pomohlo. Doufáme, že se ještě zlepšíme a ponaučíme z chyb a porazíme našeho dalšího soupeře a tím je Přerov. Langoš a Cepi

Týmy: Extraliga Kadetky (Kadetky)