V sobotu 6.10. se Karjinky zúčastnily kvalifikace do PPhy kadetek. V turnaji odehrály 2 zápasy a protože v obou zvítězily, kvalifikovaly se do 1.ligy. Turnaj zahájily se silným družstvem Tatranu Střešovice, které bylo posílené několika hráčkami z republikových soutěží. Naše hráčky se ale soupeře nezalekly a po vynikajícím výkonu Tatran porazily 2:1. Ve druhém zápase bylo naším soupeřem družstvo SAVA. Tam jsme byli pro změnu favorité my. Utkání již nemělo tak vysokou úroveň, ale holky měly celý zápas pod kontrolou a bez problémů vyhrály 2:0. To nám zaručilo účast v 1. lize a mohli jsme jít brzy domů užívat si příjemného sobotního odpoledne. Velká pochvala všem přítomným hráčkám za přístup, nasazení a bojovnost. Ukázaly, že volejbal hrát umí a tak věříme, že tento výkon zopakují i v dalších turnajích.
Jindra a Karel
Jindra a Karel
Týmy: Juniorky B (U22 B)

