Důležité informace

image

Aktuální opatření

Vážení rodiče,

dle aktuálního nařízení vlády bychom se jako sportovní klub měli řídit následujícím:

1, v době tréninků - děti do 12ti let nemusí prokazovat bezinfekčnost, děti ve věku 12-17,99 let nemusí prokazovat bezinfekčnost (pravidelné tréninky v neměnném kolektivu, méně než 20 osob), mládež 18+ let se musí prokázat certifikátem o očkování či potvrzením o prodělané nemoci

2, během zápasů/turnajů - děti do 12ti let nemusí prokazovat bezinfekčnost, děti ve věku 12-17,99 let musí plnit O-T-N, přičemž v případě testu platí pouze PCR test, který má pro tyto účely platnost 7 dní, mládež 18+ let se musí prokázat certifikátem o očkování či potvrzením o prodělané nemoci.

Pro všechny věkové kategorie platí,že v případě jakýchkoliv příznaků infekční choroby nesmí vstoupit na sportoviště.

Dále prosíme rodiče, aby nevstupovali do vnitřních prostor sportoviště ZŠ Na Šutce, pokud to není nezbytně nutné.

Vycházíme z opatření ze dne 18.11. (zde).

Děkujeme!

Tým SK Kometa Praha
image

ZŠ Šutka vyzvedávaní z družiny - NOVÁ PRAVIDLA

Vážení rodiče,

byli jsme poučeni vedením školy, jak má probíhat vyzvedávání a vracení dětí do družiny během tréninků mini 1.-3. tříd na ZŠ Na Šutce.

Od 1. listopadu budou trenéři vyzvedávat děti, které trénují na Kometě, před trénnkem z družiny (tak jak jsme byli dosud zvyklí).
Po tréninku POZOR! VŠECHNY DĚTI, KTERÉ BYLY V DRUŽINĚ, ODCHÁZEJÍ s trenérem OPĚT DO DRUŽINY!
Rodiče si své ratolesti mohou vyzvednoud v 16h. z družiny.

Odchod části dětí domů a části do družiny se ukázal jako nepraktický. Z hlediska bezpečnosti dětí jsme po konzultaci přistoupili na tento, jednodušší a praktičtější způsob. 

Děkujeme za pochopení.

Tým SK Kometa Praha 
image

Hledáme trenéra

Nudíš se? Nebaví tě denní rutina? Rád pracuješ mezi mladými lidmi? A máš rád sport? Tak právě tebe hledáme!
Náš klub hledá spolehlivé a schopné trenéry se smyslem pro řád a se sportovním duchem, kteří rádi pracují s dětmi a chtějí se i něčemu přiučit.
Tréninky probíhají převážně na ZŠ Na Šutce a dále na ZŠ Hovorčovická a ZŠ Glowackého (Praha 8). Pracujeme s dětmi i mládeží všech věkových kategorií, u kterých se snažíme rozvinout pohybové schopnosti obecného rázu, starší družstva dívek i chlapců jsou pak zaměřena konkrétně na volejbal. Závodní družstva se účastní různých pražských i republikových soutěží a jejich cíle jsou maximálně podporovány.
V tuto chvíli hledáme trenéry či trenérky starších žáků, mladších žáků a přípravek. Volejbalisté jsou vítáni, avšak není podmínkou.
Co nabízíme?
Spolupráci formou DPP, trenérské vzdělávací kurzy, časově nenáročný pracovní režim (tréninky probíhají především v odpoledních hodinách), kariérní růst, mladý a schopný trenérský kolektiv.
Chceš to s námi zkusit? Přijď se nezávazně podívat na jeden z našich tréninků, zavolej nebo napiš! Budeme se těšit!
 
Milujeme pohyb! Milujeme sport!
Tým SK Kometa Praha
info@skkometapraha.cz

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological