Akce pro tým Starší žákyně A (Starší žákyně A)
Termín: neděle 10. března
Místo: ZŠ Španielova 1111/19 vchod z ulice Bendova
Sraz: v 8:15 v hale
Kometa C - Adamová, Herbstová, Kotrčová, Vocetková, Součková M., Součková A., Kerhatová, Pessrová, Kružíková, Bořkovcová
Rozpis: Hrajeme v 9:00, 11:00 a 13:00
Konec: cca 14:00
S sebou: rozcvičovací triko modré ze soustředění, ...více informací
Termín: neděle 3. března
Místo: Kometa A - MŠ a ZŠ Radlická, Radlická 115 (Olymp)
Kometa B - Sportovní hala Radotín, U starého stadiónu 1585/9
Sraz: Kometa A - 9:20
Kometa B - 15:45
Rozpis utkání v aplikaci Český volejbal nebo ...více informací
Termín: neděle 21. ledna
Místo: Kometa A - MŠ a ZŠ Radlická, Radlická 115 (Olymp)
Kometa B - MZŠ Polesná 1690, Újezd nad Lesy (JOKY)
spojení: BUS zastávka Rápošovská
Sraz: Kometa A - 8:15
&nbs ...více informací
Termín: neděle 20. ledna
Místo: Kometa - ZŠ Na Šutce
Sraz: v 9:45 v hale
Kometa C - Adamová, Herbstová, Vocetková, Součková M., Součková A., Kerhatová, Pessrová, Cíchová, Kružíková, Horejšová, Hretchyn, Bořkovcová
Konec: cca 14:00
S sebou: rozcvičovací triko modré ze soustředění, dres, nákolenky, boty do hal ...více informací
Termín: neděle 7. ledna
Místo: Kometa A - MŠ a ZŠ Radlická, Radlická 115 (Olymp)
Kometa B - ZŠ Mikulova
Sraz: Kometa A - 8:15
Kometa B - 8:15
Rozpis utkání v aplikaci Český volejbal nebo na https://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=PP-U16 ...více informací
Termín: neděle 17. prosince
Místo: Španielka - ZŠ Jana Wericha
Adresa: Španielova 1111/19 - vchod do tělocvičny je z ulice Bendova!!!
Sraz: v 8:10 v hale
Kometa C - Adamová, Herbstová, Vocetková, Součková M., Součková A., Kerhatová, Pessrová, Cíchová, Kružíková, Horejšová, Hretchyn,
Konec: cca 14:00
S sebou: ...více informací
Termín: neděle 3. prosince
Místo: Kometa A - MŠ a ZŠ Radlická, Radlická 115,
Kometa B - ZŠ Na Šutce
Sraz: Kometa A - 9:20
Kometa B - 9:20
S sebou: rozcvičovací triko - modré ze soustředění, dres, nákolenky, boty do haly, svačinu, pit ...více informací
Termín: neděle 12. listopadu
Místo: Mikulovka - ZŠ Mikulova, Opatov
Sraz: v 8:00 v hale
Kometa C - Adamová, Herbstová, Vocetková, Součková M., Součková A., Kerhatová, Pessrová, Cíchová, Kružíková, Horejšová
Konec: cca 12:00 Hrajeme jen dvě utkání po sobě na 3 vítězné sety.
S sebou: rozcvičovací triko modré ze soustředění, dres, nákolenky ...více informací
Kdy: neděle 5.11.
Kde:
Kometa A - Dolní Břežany sraz 9:15
Kometa B - Šutka sraz 8:00
Konec: cca v 15:00
Nominace:
Kometa A - Klímová, Mourečková, Kubíková, Vlasáková, Pomrová, Kotrčová, Georgieva, Rabíková, Naskosová, Uhrová, Kurillová, Hayevská, Hretchyn
Kometa B - ...více informací
Termín: neděle 8. října od 9.00 hod.
Místo: ZŠ Na Šutce, Praha 8
Sraz: Kometa C v 8:20 v hale
Konec: v odpoledních hodinách
S sebou: sportovní oblečení, rozcvičovací triko, dres, nákolenky, boty do haly, svačinu, pití, bojovou náladu a rodiče na fandění
Nominace:
Kometa C: Herbstová, Adamová, Kotrčová, Vocetková, Součkov? ...více informací
Termín: neděle 1. října
Místo: Kometa A - Bubeneč - TJ Sokol Bubeneč, Korunovační 630
Kometa B - Dolní Břežany - ulice Za Pivovarem
Sraz: Kometa A - 8:00
Kometa B - 10:45
S sebou: rozcvičovací triko modré ze soustřed? ...více informací
Termín: neděle 17. září
Místo: Dolní Břežany - ulice Za Pivovarem
Sraz: v 9:15 v hale
Kometa C - Herbstová, Vocetková, Součková M., Součková A., Kerhartová, Pessrová, Cíchová, Kružíková, Horejšová
Konec: cca 15:00
S sebou: rozcvičovací triko modré ze soustředění, dres, nákolenky, boty do haly, svačinu, pití a rodiče na fandění
...více informací
Termín: neděle 10. září
Místo: Dolní Břežany - ulice Za Pivovarem
Sraz:
"A" v 11:00
"B" v 10:00
Kometa A - Georgieva, Naskosová, Kotrčová, Uhrová, Hretchyn, Rabíková, Hayevská, Kurillová, Klímová, Vlasáková, Mourečková, Kubíková, Pomrová
Kometa B - Adamová, Herbstová, Vocetková, Součková M., Součková A., Kerhartová, Pessrová, Cíchov? ...více informací
Kdy: neděle 3.9.
Kde: ZŠ Mikulova 1594/4
Sraz: - mladší žákyně A a starší žákyně B (Milanovo béčko) v 8:15
- starší žákyně A v 11:30
S sebou: dresy, sálovky, nákolenky
Milan ...více informací
Termín: neděle 11. června v 9.00
Místo: volejbalové kurty Meteor - Praha 8 Libeň
Sraz: v 8:30 na antukových kurtech
Konec: v odpoledních hodinách
S sebou: rozcvičovací tričko jako dres, sportovní oblečení a obuv, svačinu, bojovou náladu a rodiče na fandění
Trenérský doprovod: Markét
Nominace: Adamová, Klímová, Horejšová, ...více informací
Termín: sobota 3. června 2023,
začátek zápasů od 9:00 pro mladší žákyně
začátek zápasů v 14:30 pro starší žákyně
Místo: volejbalové kurty TJ ABC BRANÍK, Za Mlýnem 10, Praha 4
Spojení: tram 17 do zastávky Pobřežní cesta, pěšky 15 minut, bus 196, 197 ze Smíchovského nádraží do zastávky Ve Studeném, pěšky 5 minut
Sraz:v 8:15 na volejbalových kurtech pr ...více informací