Minivolejbal


Barevný minivolejbal - cesta k radosti ze hry pro naše nejmenší ! 
 

Barevný minivolejbal s upravenými pravidly pro jednotlivé věkové kategorie již píše svou historii. Festivaly minivolejbalu započaly svou dráhu prvním turnajem v Nymburce v prosinci 2010, pokračovaly pražským festivalem v květnu 2011 a svůj další vrchol zaznamenaly v Karlových Varech u příložitosti podpory našeho národního mužského týmu při kvalifikace na ME.
Od té doby proběhlo velké množství dalších turnajů a minivolejbal se tak zapsal do povědomí široké nejen volejbalové veřejnosti.

Dana Vaiglová, která stála u zrodu celého projektu, předala své pomyslné "žezlo" naší úspěšné mladé trenérce Mgr. Kristýně Kůtové. Ta se s chutí a elánem ujala funkce krajského koordinátora minivolejbalu a pod její taktovkou pokračuje práce s našimi nejmenšími sportovci.

Minivolejbalové turnaje jsou pro mnohé malé sportovce první "soutěžní" zkušeností a nás těší, že při tom můžeme být.

Minivolejbal má své oficiální stránky a tak pokud vás zajímají podrobnosti této zajímavé volejbalové kategorie, můžete sledovat aktuální dění na minivolejbalových stránkách ČVS.

Na všech důležitých turnajích uvidíte zastoupení našich Kometích týmů a my budeme rádi, pokud naše "benjamínky" přijdete podpořit.


 

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological