Mladší žákyně A

Mladší žákyně A (Mladší žákyně A)

Informace:

Tým hrající v sezóně 2020/2021 Pražský přebor minivolejbalu, Pražský přebor mladších žákyň a starších žákyň. Tým je určen pro pokročilé dívky narozené 1.1.2008 a mladší pod vedením trenéra Milana Vacka a Kristýny Kůtové.


Tréninky: viz. rozvrh níže.
První letošní trénink bude v pondělí 31.8. dle platného rozvrhu.


Platba: 3.800,- Kč za pololetí na účet 27-460 425 0287/0100
Variabilní symbol = RČ hráčky
KS = 0308
Do poznámky uveďte příjmení hráčky.
V roce 2020-2021 platí sourozenecká sleva 10% ze součtu příspěvků sourozenců.
Připomínáme možnost uplatnění kompenzace za neodtrénované jednotky v období únor-duben 2020 dle tabulky: https://www.skkometapraha.cz/hlavni-strana/dulezite-info/



Akce:

31.5.2021 | Turnaj pro mladší žákyně A a B

Termín: sobota 19. 6. od 9h.
Nominace:
Kometa A: Šmolíková, Voborníková, Koubová, Běhůnková, Neckářová, Herbstová, Hentschelová, Spurná
Kometa B: Svobodová, Kurillová, Krpálková, Klímová, Vlasáková, Naskosová, Bořkovcová, Horejšová, Georgieva
Místo:
Antukové kurty Meteor, U Meteoru 29/3 ...více informací


3.10.2020 | Pražský přebor minivolejbalu ZMĚNA SRAZU KOMETY A,F

Termín: sobota 10. října od 8:30 hod., od 12:20 hod. a od 16:10 hod.
Místo: HAMR Sport Štěrboholy, U Školy 430, Praha - Štěrboholy
Sraz:
v 8:00 - Kometa C, D, E
v 11:50 - Kometa A
v 15:40 - Kometa F, B
Konec:
v 11:25 - Kometa C, D, E
v 15:15 - Kometa A
v 19:05 - Kometa F, B
S sebou: dres, sportovní oblečení, svačinu, bojovou náladu
Tren ...více informací


1.10.2020 | Přebor starších žákyň D neděle 4.10.

Termín: neděle 4.10. od 9.00 hod.
Místo: TJ Sokol Horní Počernice Chvalkovická 2031/47, metro Černý Most, bus zastávka Jeřická
Sraz: 7:20 dole v metru na Kobylisích nebo 8:10 v tělocvičně

Konec: cca 14:00
S sebou: roušku, červený dres, nákolenky, boty do haly, rozcvičovací triko (nějaké Kometí), svačinu, pití, bojovou náladu a rodiče na fandění
Nomin ...více informací


Zobrazit všechny akce



Rozvrh tréninků:

Den Čas Místo Informace
Pondělí 15:30 - 17:00 ZŠ Na Šutce
Úterý 17:00 - 18:30 ZŠ Na Šutce
Čtvrtek 15:30 - 17:00 ZŠ Na Šutce


Trenéři:

Milan Vacek, Mgr.
Hlavní trenér
Kristýna Kůtová, Mgr.
Asistent


Soupiska týmu:

Tereza Vlasáková
nerozlišený
Klára Schrothová
nerozlišený
Nikola Naskosová
nerozlišený
Alice Kurilová
nerozlišený
Stella Krpálková
nerozlišený
Adéla Klímová
nerozlišený
Kateřina Čutková
nerozlišený
Aneta Voborníková
nerozlišený
Karolína Šmolíková
nerozlišený
Karolína Svobodová
nerozlišený
Tereza Spurná
nerozlišený
Zuzana Neckářová
nerozlišený
Marie Koubová
nerozlišený
Karolína Jalová
nerozlišený
Adéla Herbstová
blok
Nikol Hentschelová
nerozlišený
Barbora Běhůnková
nerozlišený


Dokumenty:

Nebyly nalezeny žádné dokumenty.


Poslední přidané fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné fotogalerie. Zobrazit všechny fotogalerie

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological