Starší žákyně A

Starší žákyně A (Starší žákyně A)

Informace:

Tým hrající v sezóně 2020/2021 Pražský přebor starších žákyň, Pražský přebor kadetek a Pražský přebor juniorek. Tým je určen pro pokročilé dívky narozené 1.1.2006 a mladší pod vedením trenérky Kristýny Kůtové a Milana Vacka.


Tréninky: viz. rozvrh níže.
První letošní trénink bude v pondělí 31.8. dle platného rozvrhu.


Platba: 3.800,- Kč za pololetí na účet 27-460 425 0287/0100
Variabilní symbol = RČ hráčky
KS = 0308
Do poznámky uveďte příjmení hráčky.
V roce 2020-2021 platí sourozenecká sleva 10% ze součtu příspěvků sourozenců.
Připomínáme možnost uplatnění kompenzace za neodtrénované jednotky v období únor-duben 2020 dle tabulky: https://www.skkometapraha.cz/hlavni-strana/dulezite-info/



Akce:

26.9.2020 | Kvalifikace kadetek C a juniorek D

Termín: sobota 10. října juniorky a neděle 11. října kadetky
Místo:
Kadetky: sportoví hala Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany
Juniorky: ZŠ Na Šutce, Praha 8
Sraz:
Kadetky: v 9:30 v tělocvičně v Břežanech
Juniorky: v 8:30 v tělocvičně na Šutce
Konec: v odpoledních hodinách
S sebou: dres, rozcvičovací triko, svačinu, bojovou náladu a r ...více informací


26.9.2020 | Pražský přebor starších žákyň A a B

Termín: neděle 4. října od 9.00 hod.
Místo:
Kometa A: ZŠ Glowackého, Glowackého 555/6, Praha 8
Kometa B: FZŠ Brdičkova, Brdičkova 1878, Praha 5 Lužiny
Sraz:
Kometa A: v 9:30 v tělocvičně
Kometa B: v 7:25 dole v metru Kobylisy (odjezd v 7:30), v 8:30 v tělocvičně
Konec: v odpoledních hodinách
S sebou: dres, rozcvičovací triko, svačinu, bojovou náladu ...více informací


2.9.2020 | Kvalifikace do Pražského přeboru starších žákyň A a B

Termín: neděle 13. září od 9.00 hod.
Místo:
Kometa A: sportoví hala Dolní Břežany, Na vršku 290, Dolní Břežany
Kometa B: FZŠ Brdičkova, Brdičkova 1878, Praha 5 Lužiny
Sraz:
Kometa A: v 9:30 v tělocvičně
Kometa B: v 8:30 v tělocvičně
Konec: v odpoledních hodinách
S sebou: dres, rozcvičovací triko, svačinu, bojovou náladu a rodiče na fandění< ...více informací


Zobrazit všechny akce



Rozvrh tréninků:

Den Čas Místo Informace
Pondělí 17:00 - 18:30 ZŠ Na Šutce
Středa 17:00 - 18:30 ZŠ Na Šutce
Čtvrtek 17:00 - 18:30 ZŠ Na Šutce


Trenéři:

Kristýna Kůtová, Mgr.
Hlavní trenér
Milan Vacek, Mgr.
Asistent


Soupiska týmu:

Marie Záškodná
nahrávka
Eliška Urbanová
smeč
Julie Justová
libero
Aneta Sirotková
blok
Timea Rusnáková
univerzál
Marie Pomrová
blok
Karolína Pittlová
nahrávka
Veronika Němcová
blok
Kristýna Mojhová
blok
Ella Mahdíková
univerzál
Lucie Kratochvílová
blok
Alžběta Koubová
nahrávka
Anna Janková
smeč
Anna Jandová
smeč
Sára Hoznedrová
univerzál
Linda Čadilová
nahrávka
Kateřina Běhůnková
blok


Dokumenty:

Republikové finále minivolejbalu v barvách 2014
5.4.2014 | 500 kB
Stáhnout
Výsledky kvalifikace Mini 2013_14
24.9.2013 | 19 kB
Stáhnout


Poslední přidané fotogalerie

20.6.2016
16.5.2016
4.4.2016
Zobrazit všechny fotogalerie

sk kometa praha

Copyright © SK Kometa Praha, z.s.

Psychological